Skip to content Skip to footer

„Regitra“ šiuo metu laikinai supaprastina išsiregistravimo iš egzaminų tvarką.

„Regitra“ supaprastina išsiregistravimo iš praktikos egzaminų tvarką. Šiuo metu laikinai nebus taikoma taisyklė, kuomet apie nedalyvavimą egzamine būtina pranešti likus 24 val. iki jo pradžios. Būsimi vairuotojai, kurie pasijuto blogai ar pajuto kokius nors ligos simptomus, kviečiami bet kuriuo metu atšaukti registraciją į egzaminą bei pasirinkti kitą patogų laiką. Taip įmonė prevenciškai imasi veiksmų, atsižvelgdama į paskelbtą ekstremalią situaciją šalyje.

Taip pat įmonė savo klientams primena, jog daugelį „Regitros“ paslaugų galima atlikti tiesiog internetu www.regitra.lt

Informacija atvykstantiems į egzaminus

Jei esate užsiregistravę į teorijos ar praktikos egzaminą, tačiau negalite į jį atvykti, nes pasijutote blogai, kviečiame apie tai bet kuriuo metu pranešti  „Regitrai“. Tai galite padaryti internetu arba paskambinę bendruoju informacijos centro telefonu +370 700 55151. Pasirinkus pastarąjį variantą, reikės pateikti savo asmens duomenis ir egzamino prašymo numerį.

Įprastai pranešus likus mažiau nei 24 val. iki praktikos egzamino pradžios apie tai, jog asmuo neatvyks į egzaminą, pakartotinai į jį leidžiama registruotis ne anksčiau kaip po 30 dienų. Šis terminas numatytas tam, kad būsimi vairuotojai laiku informuotų apie planų pasikeitimus ir į jų atsilaisvinusią vietą galėtų užsiregistruoti kiti asmenys. Vis dėlto, atkreipiame dėmesį, kad šiuo metu ši taisyklė laikinai nebus taikoma.

Primename, kad užsiregistruoti į vairavimo egzaminus galima paprasčiausiai internetu. Tai galima padaryti dviem būdais: nurodžius tik savo asmens duomenis arba jungiantis per elektroninius valdžios vartus. „Regitra“ rekomenduoja rinktis pastarąjį būdą, kadangi taip galėsite atlikti daugiau veiksmų, pavyzdžiui, neribotą skaičių kartų pasikeisti egzaminų datą ir laiką (neišsiregistravus iš egzamino).

VĮ ,,Regitra” informacija

Vairavimo pamokos visiems!

A1, A2, A, B kategorijų teorijos ir praktinių vairavimų pamokos ir papildomas vairuotojų mokymas pažeidus KET, Tauragėje

Adresas

Dariaus ir Girėno g. 26, Tauragė. II aukštas

Renkamos naujos grupės!
Bendraukime
(8-699) 59701
Naujienos
Geriausi pasiūlymai Jums!

Visos teisės saugomos ©  Sprendimas: S-MEDIA